Vishay CRCW12067R32FKTA
Fixed Resistor, Metal Glaze/Thick Film, 0.25W, 7.32ohm, 200V, 1% +/-Tol, Surface Mount, 1206
Production
数据表和文档
IHS
Datasheet10 页3 年前
Datasheet8 页15 年前
Newark
供应链
Country of OriginIsrael
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2007-11-29
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 month ago)
描述
RESISTOR, THICK FILM, 7.32 OHM, 250mW, 1%
RES SMD 7.32 OHM 1% 1/4W 1206
CRCW1206 7.32 1% 100 RT1