Vishay CRCW12066R98FKTA
Fixed Resistor, Metal Glaze/Thick Film, 0.25W, 6.98ohm, 200V, 1% +/-Tol, Surface Mount, 1206
Production
数据表和文档
IHS
Datasheet10 页3 年前
Datasheet8 页15 年前
供应链
Country of OriginIsrael
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2007-11-29
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 month ago)
描述
RES SMD 6.98 OHM 1% 1/4W 1206
CRCW1206 6.98 1% 100 RT1