Vishay CRCW12064R12FKTA
Fixed Resistor, Metal Glaze/Thick Film, 0.25W, 4.12ohm, 200V, 1% +/-Tol, Surface Mount, 1206
数据表和文档
IHS
Datasheet10 页3 年前
Datasheet8 页15 年前
Newark
描述
RES SMD 4.12 OHM 1% 1/4W 1206
CRCW1206 4.12 1% 100 RT1
Thick Film Chip Resistor; Resistance:4.12Ohm; Resistance Tolerance:± 1%; Power Rating:250Mw; Resistor Case/Package:1206 [3216 Metric]; Resistor Technology:Thick Film; Resistor Type:General Purpose; Product Range:Crcw Series Rohs Compliant: No |Vishay CRCW12064R12FKTA