Vishay CRCW1206200MJPEAHR
Res Thick Film 1206 200M Ohm 5% 0.25W(1/4W) ±500ppm/C Pad SMD T/R
数据表和文档
IHS
Datasheet7 页4 年前
Future Electronics
Newark
HQonline
库存历史记录
3 个月趋势:
+478%
CAD 模型
来源eCADmCAD文件
SnapEDA
符号封装
下载
Ultra Librarian
符号封装
下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
供应链
Country of OriginIsrael
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2008-02-22
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
描述
RES, 200M, 5%, 0.25W, THICK FILM, 1206; Available until stocks are exhausted
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.25W, 200000000ohm, 200V, 5% +/-Tol, 500ppm/Cel, Surface Mount, 1206
RESISTOR, THICK FILM, 0.2GOHM, 250mW, 5%, FULL REEL
Thick Film Resistors - SMD 1/2watt 200Mohms 5% 500ppm High Power
SMD Resistor 1206 200MΩ ±5% 1/4W ±500ppm/℃
1206 (3216Metric) FIXED RESISTOR CRCW-HR 0.126Lx0.063W 3.20mmx1.60mm 0.25W 1/4W 200MOhm ±500ppm/C