Vishay CRCW06038R06FKTA
Fixed Resistor, Metal Glaze/Thick Film, 0.1W, 8.06ohm, 75V, 1% +/-Tol, Surface Mount, 0603
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet10 页3 年前
Datasheet8 页15 年前
库存历史记录
3 个月趋势:
Restocked
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 month ago)
描述
RES SMD 8.06 OHM 1% 1/10W 0603
Crcw0603 8.06 1% 100 Rt1 Rohs Compliant: No |Vishay CRCW06038R06FKTA
8.06¦¸ ¡À1% 100mW ¡À100ppm/¡æ 0603 1.6mm*850¦Ìm*500¦Ìm