Vishay CRCW06038K20DHEAP
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.1W, 8200ohm, 75V, 0.5% +/-Tol, 50ppm/Cel, Surface Mount, 0603
数据表和文档
IHS
Datasheet8 页3 年前
供应链
Country of OriginIsrael
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2008-02-22
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
描述
RES SMD 8.2K OHM 0.5% 1/10W 0603