Vishay CRCW06037M87FKTA
Fixed Resistor, Metal Glaze/Thick Film, 0.1W, 7870000ohm, 75V, 1% +/-Tol, Surface Mount, 0603
数据表和文档
IHS
Datasheet10 页3 年前
Datasheet8 页15 年前
供应链
Country of OriginIsrael
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2005-09-28
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 month ago)
描述
RES SMD 7.87M OHM 1% 1/10W 0603
Crcw0603 7.87M 1% 100 Rt1 Rohs Compliant: No |Vishay CRCW06037M87FKTA
CRCW0603 7.87M 1% 100 RT1