Vishay CRCW06035R36FKTA
Fixed Resistor, Metal Glaze/Thick Film, 0.1W, 5.36ohm, 75V, 1% +/-Tol, Surface Mount, 0603
数据表和文档
IHS
Datasheet10 页3 年前
Datasheet8 页15 年前
描述
RES SMD 5.36 OHM 1% 1/10W 0603
Crcw0603 5.36 1% 100 Rt1 Rohs Compliant: No |Vishay CRCW06035R36FKTA
CRCW0603 5.36 1% 100 RT1