Vishay CRCW06031K20DHEAP
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.1W, 1200ohm, 75V, 0.5% +/-Tol, 50ppm/Cel, Surface Mount, 0603
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet8 页3 年前
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 6 months ago)
描述
RES SMD 1.2K OHM 0.5% 1/10W 0603