Vishay CRCW04024K99FKEDHP
Res Thick Film 0402 4.99K Ohm 1% 0.2W(1/5W) ±100ppm/C Pad SMD T/R Automotive AEC-Q200
数据表和文档
TME
Datasheet10 页10 年前
Future Electronics
RS (Formerly Allied Electronics)
库存历史记录
3 个月趋势:
-8.56%
3D下载
EE Concierge
符号封装
SnapEDA
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
PanasonicERJ2RKF4991X
Res Thick Film 0402 4.99K Ohm 1% 0.1W(1/10W) ±100ppm/C Pad SMD Automotive T/R
PanasonicERJ-2RKF4701X
Res Thick Film 0402 4.7K Ohm 1% 0.1W ±100ppm/°C Molded SMD Punched Carrier T/R
Res Thick Film 0402 4.75K Ohm 1% 1/10W ±100ppm/°C Molded SMD Punched Carrier T/R
100mW Thin Film Resistor 50V ±50ppm/℃ ±1% 4.7kΩ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
描述
200mW Thick Film Resistors 50V ±1% ±100ppm/℃ 4.99kΩ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
CRCW Series 0402 0.2 W 4.99 kOhm ±1 % ±100 ppm/K SMT Thick Film Chip Resistor
RES HP THKFLM 0402 4.99K OHM 1% 1/5W 100PPM/ C SMD
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.2W, 4990ohm, 50V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 0402
RESISTOR;THICK FILM;4.99 KILOHMS;0.125 W;1%;SMT;0402;TCR 37 PPM/DEGC
SMD Resistor 0402 4.99KΩ ±1% 1/5W ±100ppm/℃