Vishay CRCW040217R8FKEDHP
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.2W, 17.8ohm, 50V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 0402
数据表和文档
Upverter
Datasheet10 页8 年前
供应链
Country of OriginIsrael, Mainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2008-07-29
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 5 months ago)
描述
RES SMD 17.8 OHM 1% 1/5W 0402