Vishay CRCW0201590KFKED
CRCW FIXED RESISTOR 0201 (0603Metric) Chip Resistor ±1% ±100ppm/C 590kOhm 0.05W 1/20W
数据表和文档
IHS
Datasheet5 页3 年前
X-ON
Garrett
库存历史记录
3 个月趋势:
-5.35%
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 10 months ago)
相关零件
PanasonicERJ-U01F5603C
Res Thick Film 0201 560K Ohm 1% 0.05W(1/20W) ±200ppm/C Sulfur Resistant Pad SMD Automotive T/R
Res Thick Film 0201 604K Ohm 1% 0.05W(1/20W) ±100ppm/C Pad SMD T/R
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.05W, 619000ohm, 30V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 0201
PanasonicERJ-U01F6043C
Res Thick Film 0201 604K Ohm 1% 0.05W(1/20W) ±200ppm/C Sulfur Resistant Pad SMD Automotive T/R
CRCW FIXED RESISTOR 0201 (0603Metric) Chip Resistor ±1% ±100ppm/C 649kOhm 0.05W 1/20W
PanasonicERJ-1GNF5903C
Res Thick Film 0201 590K Ohm 1% 1/20W ±200ppm/°C Molded SMD SMD T/R
描述
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.05W, 590000ohm, 30V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 0201
RES SMD 590K OHM 1% 1/20W 0201
590K¦¸ ¡À1% 50mW ¡À100ppm/¡æ 0201 600¦Ìm*300¦Ìm*280¦Ìm