Vishay CRCW020111K5FKED
CRCW Series 0201 0.05 W 11.5 kOhm ±1 % ±100 ppm/K SMT Thick Film Chip Resistor
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet5 页3 年前
JRH Electronics
Future Electronics
Garrett
库存历史记录
3 个月趋势:
-0.11%
CAD 模型
来源eCADmCAD文件
EE Concierge
符号封装
Ultra Librarian
符号封装
下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
供应链
Country of OriginMainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2007-01-31
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 6 months ago)
相关零件
PanasonicERJ-1GEF1152C
Res Thick Film 0201 11.5K Ohm 1% 1/20W ±200ppm/°C Molded SMD Pressed Carrier T/R
PanasonicERJ-1GNF1152C
Res Thick Film 0201 11.5K Ohm 1% 0.05W ±200ppm/°C Molded SMD T/R
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.05W, 11500ohm, 25V, 1% +/-Tol, 200ppm/Cel, 0201
Yageo GroupRC0201FR-0712KL
Res Thick Film 0201 12K Ohm 1% 0.05W(1/20W) ±200ppm/C Pad SMD T/R
PanasonicERJ-1GEF1242C
Res Thick Film 0201 12.4K Ohm 1% 1/20W ±200ppm/°C Molded SMD Pressed Carrier T/R
Res Thick Film 0201 12K Ohm 1% 0.05W(1/20W) ±200ppm/C Pad SMD T/R Automotive AEC-Q200
描述
RES THICK FILM 11.5K OHM 1/20W 1% 0201 SMD
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.05W, 11500ohm, 30V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 0201
0201 (0603Metric) FIXED RESISTOR CRCW 0.024Lx0.012W 0.60mmx0.30mm 0.05W 1/20W 11.5kOhm ±100ppm/C