Vishay CRA06S0839K10JTA
Res Thick Film Array 9.1kOhm 5% 1/16W ±200ppm/°C Isolated Ceramic 8-Pin Convex 1206 SMD Paper Tape
数据表和文档
Datasheet5 页20 年前
DigiKey
相关零件
PanasonicEXB-38V912JV
Res Thick Film Array 9.1K Ohm 5% ±200ppm/°C ISOL Molded 8-Pin 1206(4 X 0603) Convex SMD Punched Carrier T/R
RES NTWK ARRAY 9.1K OHM 1/16W 5% 0603 4 ELEMENT SMD
PanasonicEXB-V8V912JV
Res Thick Film Array 9.1K Ohm 5% ±200ppm/°C ISOL Molded 8-Pin 1206(4 X 0603) Concave SMD Punched Carrier T/R
PanasonicEXB38V103JV
Resistor Thick Film Array 10K Ohm 5% 200ppm/C ISOL Molded 8-Pin 1206(4 X 0603) Convex SMD Punched Carrier T/R
Res Thick Film Array 10K Ohm 5% 0.25W(1/4W) ±200ppm/C ISOL 8-Pin 1206(4 X 0603) Concave SMD T/R
Yageo GroupYC124-JR-0710KL
Res Thick Film Array 10K Ohm 5% ±200ppm/C ISOL Epoxy 8-Pin 0804(4 X 0402) Convex SMD T/R
描述
Array/Network Resistor, Isolated, Metal Glaze/thick Film, 0.063W, 50V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Surface Mount, 0612
RES ARRAY 4 RES 9.1K OHM 1206
1206 (3216Metric) Convex Long Side Terminals CRA06 0.126Lx0.059W 3.20mmx1.50mm 9.1kOhm ±200ppm/C ±5%
Cra06S0803 9K1 5% Rt1 E3
9.1K 5% CONVEX SQUARE 4X0