Vishay CRA06S0833K90JTA
Res Thick Film Array 3.9K Ohm 5% ±200ppm/°C ISOL Molded 8-Pin 1206 Convex SMD Paper T/R
数据表和文档
Datasheet5 页20 年前
_legacy Avnet
Introduction Date2005-12-14
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 1 year ago)
相关零件
PanasonicEXB-38V392JV
Res Thick Film Array 3.9K Ohm 5% ±200ppm/°C ISOL Molded 8-Pin 1206(4 X 0603) Convex SMD Punched Carrier T/R
Res Thick Film Array 3.9K Ohm 5% 0.25W(1/4W) ±200ppm/C ISOL 8-Pin 1206(4 X 0603) Convex SMD T/R
PanasonicEXB-V8V392JV
Res Thick Film Array 3.9K Ohm 5% ±200ppm/C ISOL 8-Pin 1206(4 X 0603) Concave SMD T/R
PanasonicEXB-28V392JX
Res Thick Film Array 3.9K Ohm 5% ±200ppm/C ISOL 8-Pin 0804(4 X 0402) Convex SMD Automotive T/R
Yageo GroupYC164-JR-073K9L
Res Thick Film Array 3.9K Ohm 5% ±200ppm/C ISOL Epoxy 8-Pin 1206(4 X 0603) Convex SMD Automotive AEC-Q200 T/R
Yageo GroupYC124-JR-073K9L
Array/Network Resistor, Isolated, Metal Glaze/thick Film, 0.0625W, 3900ohm, 25V, 5% +/-Tol, Surface Mount, 0408
描述
Array/Network Resistor, Isolated, Metal Glaze/thick Film, 0.063W, 50V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Surface Mount, 0612
CRA06S0803 3K9 5% RT1 e3
3.9K 5% CONVEX SQUARE 4X0