Vishay CPF347R500FKEE6
Fixed Resistor, Metal Film, 3W, 47.5ohm, 500V, 1% +/-Tol, Through Hole Mount
数据表和文档
IHS
Datasheet4 页6 年前
库存历史记录
3 个月趋势:
-0.21%
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 month ago)
描述
CPF-3 47.5 1% T-1 EE6 e3
47.5 OHM 1% 100PPM 3W