Vishay CPF2R51000JLE36
Fixed Resistor, Metal Film, 2W, 0.51ohm, 350V, 5% +/-Tol, Through Hole Mount
数据表和文档
Introduction Date2012-05-25
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 month ago)
描述
CPF-2 .51 5% T-0 E36 e3