Vishay CPF212R000FKE14
Fixed Resistor, Metal Film, 2W, 12ohm, 350V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount
数据表和文档
IHS
Datasheet4 页6 年前
Datasheet3 页20 年前
RS (Formerly Allied Electronics)
库存历史记录
3 个月趋势:
+29.86%
Introduction Date2005-12-02
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 weeks ago)
相关零件
Yageo GroupMFR-25FBF52-12R
Fixed Resistor, Metal Film, 0.25W, 12ohm, 250V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Metal Film, 2W, 11000ohm, 350V, 1% +/-Tol, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Metal Film, 3W, 12ohm, 500V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Metal Film, 0.125W, 12ohm, 200V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Metal Film, 1W, 12ohm, 250V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount
TE Connectivity / AMP1622687-1
Fixed Resistor, Thin Film, 0.75W, 13ohm, 350V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount
描述
RESISTOR;METAL FILM;RES 12 OHMS;PWR-RTG 2 W;TOL 1%;AXIAL;BULK
Res Metal Film 12 Ohm 1% 2W ±100ppm/C Conformal Coated AXL Bulk
12¦¸ ¡À1% 2W ¡À100ppm/¡æ 10.8mm