Vishay CPF139R000JKB14
Fixed Resistor, Metal Film, 1W, 39ohm, 250V, 5% +/-Tol, Through Hole Mount
数据表和文档
IHS
Datasheet4 页6 年前
库存历史记录
3 个月趋势:
+0.00%