Vishay CPF-110R0FT-1
Fixed Resistor, Metal Film, 1W, 10ohm, 250V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount
Production
价格与库存
DistributorSKUMinPkg
BiscoCPF-110R0FT-15
14h
数据表和文档
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
描述