Vishay CPCP05R1000JE32
Fixed Resistor, Wire Wound, 5W, 0.1ohm, 0.71V, 5% +/-Tol, 90ppm/Cel, Through Hole Mount
Production
数据表和文档
IHS
Datasheet4 页4 年前
Future Electronics
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.80
Introduction Date2006-01-19
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
Fixed Resistor, Wire Wound, 5W, 0.1ohm, 0.707V, 5% +/-Tol, Through Hole Mount
Ohmite45JR10E
Fixed Resistor, Wire Wound, 5W, 0.1ohm, 460V, 5% +/-Tol, Through Hole Mount
Ohmite45JR10
Fixed Resistor, Wire Wound, 5W, 0.1ohm, 460V, 5% +/-Tol, 90ppm/Cel
OhmiteTWW5JR10E
Fixed Resistor, Wire Wound, 5W, 0.1ohm, 350V, 5% +/-Tol, 400ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Wire Wound, 6.5W, 0.1ohm, 10% +/-Tol, 90ppm/Cel, Through Hole Mount
描述
CPCP Series 25.48x13mm 5 W 0.1 Ohm ±5% ±90 ppm/°C Wirewound/Metal Film Resistor
RES 100 MOHM 5W 5% RADIAL
CPCP-5 .1 5% E32 e3
CPCP05 0R1 5% 5W TK90 RoHSconf