Vishay CP0010160R0JE313
Fixed Resistor, Wire Wound, 10W, 160ohm, 40V, 5% +/-Tol, 300ppm/Cel, Through Hole Mount
Obsolete
价格与库存
数据表和文档
JRH Electronics
Datasheet4 页5 年前
库存历史记录
3 个月趋势:
+0.00%
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.80
Introduction Date2006-11-09
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 4 months ago)
LTB Date2021-11-29
LTD Date2021-11-29
相关零件
TE Connectivity / AMP2176085-8
Fixed Resistor, Wire Wound, 9W, 150ohm, 500V, 5% +/-Tol, 300ppm/Cel, Through Hole Mount
TE ConnectivityEP7WS150RJ
Fixed Resistor, Wire Wound, 7W, 150ohm, 500V, 5% +/-Tol, 300ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Metal Film, 3W, 160ohm, 750V, 5% +/-Tol, 250ppm/Cel, Through Hole Mount
Yageo GroupSQP500JB-160R
Axial FIXED RESISTOR SQP 0.374x 0.354Rectangularx0.866L 9.50mmx9.00mmx22.00mm 5W 160Ohm ±5%
TE Connectivity / AMP6-1879352-6
Fixed Resistor, Metal Film, 2W, 160ohm, 500V, 5% +/-Tol, 300ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Wire Wound, 5W, 150ohm, 27.3861V, 5% +/-Tol, 300ppm/Cel, Through Hole Mount
描述
Res Wirewound 160 Ohm 5% 10W ±300ppm/°C Ceramic AXL Thru-Hole Bulk
RES 160 OHM 10W 5% AXIAL
160¦¸ ¡À5% 10W ¡À300ppm/¡æ 48mm*10mm*11.91mm
CP-10-3 160 5% E31 e3