Vishay CP0005R3300JE14
Fixed Resistor, Wire Wound, 5W, 0.33ohm, 1.2845V, 5% +/-Tol, 600ppm/Cel, Through Hole Mount
数据表和文档
IHS
Datasheet4 页4 年前
Newark
Farnell
CAD 模型
来源eCADmCAD文件
Ultra Librarian
符号封装
下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.80
Introduction Date2006-11-09
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 4 months ago)
LTB Date2020-07-22
LTD Date2021-01-22
相关零件
Fixed Resistor, Wire Wound, 2W, 0.33ohm, 0.8124V, 5% +/-Tol, 600ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Wire Wound, 10W, 0.33ohm, 1.8166V, 5% +/-Tol, 600ppm/Cel, Through Hole Mount
Res, 0.33Ohm, 4W, Wirewound, Axial Rohs Compliant: Yes |Vishay AC04000003307JAC00
TE Connectivity / AMP4-1623795-6
Fixed Resistor, Wire Wound, 5W, 0.33ohm, 350V, 5% +/-Tol, 300ppm/Cel, Through Hole Mount
Stackpole ElectronicsCB5JBR330
Fixed Resistor, Wire Wound, 5W, 0.33ohm, 350V, 5% +/-Tol, 500ppm/Cel, Through Hole Mount
Ohmite25JR33E
Fixed Resistor, Wire Wound, 5W, 0.33ohm, 330V, 5% +/-Tol, Through Hole Mount
描述
Res Wirewound 0.33 Ohm 5% 5W ±600ppm/°C Ceramic AXL Thru-Hole Bulk
RES 330 MOHM 5W 5% AXIAL
RESISTOR, WIREWOUND, R33, 5%, AXIAL
CP-5 .33 5% E14 e3
.33 OHM 5% 5W