Vishay CP00058R000JB143
Fixed Resistor, Wire Wound, 5W, 8ohm, 6.3246V, 5% +/-Tol, 300ppm/Cel, Through Hole Mount
数据表和文档
IHS
Datasheet4 页6 年前
供应链
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
Fixed Resistor, Wire Wound, 5W, 7.5ohm, 6.1237V, 5% +/-Tol, 300ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Wire Wound, 5W, 8.2ohm, 6.4031V, 5% +/-Tol, 300ppm/Cel, Through Hole Mount