Vishay CP000533R00JE66
Fixed Resistor, Wire Wound, 5W, 33ohm, 12.8452V, 5% +/-Tol, 400ppm/Cel, Through Hole Mount
数据表和文档
JRH Electronics
Datasheet3 页6 年前
库存历史记录
3 个月趋势:
+0.00%
Introduction Date2005-01-26
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
Yageo GroupSQP500JB-33R
Fixed Resistor, Wire Wound, 5W, 33ohm, 350V, 5% +/-Tol, 300ppm/Cel, Through Hole Mount
OhmiteTUW5J33RE
Fixed Resistor, Wire Wound, 5W, 33ohm, 350V, 5% +/-Tol, Through Hole Mount