Vishay CP0005330R0JE3191
Fixed Resistor, Wire Wound, 5W, 330ohm, 40.6202V, 5% +/-Tol, 300ppm/Cel, Through Hole Mount
Obsolete
价格与库存
数据表和文档
JRH Electronics
Datasheet4 页6 年前
库存历史记录
3 个月趋势:
+0.00%
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.80
Introduction Date2009-09-25
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 4 months ago)
LTB Date2020-07-22
LTD Date2021-01-22
相关零件
TE ConnectivityEP7W330RJ
Fixed Resistor, Wire Wound, 7W, 330ohm, 500V, 5% +/-Tol, 300ppm/Cel, Through Hole Mount
TE Connectivity1-2176082-0
Fixed Resistor, Wire Wound, 3W, 330ohm, 500V, 5% +/-Tol, 300ppm/Cel, Through Hole Mount
TE Connectivity1-2176082-0
Fixed Resistor, Wire Wound, 15W, 330ohm, 1000V, 5% +/-Tol, Through Hole Mount
Yageo GroupSQP500JB-330R
Fixed Resistor, Metal Oxide Film, 5W, 330ohm, 350V, 5% +/-Tol, 300ppm/Cel, Through Hole Mount
Yageo GroupSQP10AJB-300R
300 Ohms ±5% 10W Through Hole Resistor Axial Anti-Arc, Flame Proof, Moisture Res
描述
Res Wirewound/Metal Oxide 330 Ohm 5% 5W ±300ppm/°C Ceramic AXL Thru-Hole Bulk
RES 330 OHM 5W 5% AXIAL
330¦¸ ¡À5% 5W ¡À300ppm/¡æ 22.22mm*9.52mm
CP-5-91 330 5% E31 e3