Vishay CP00051K800JB143
Fixed Resistor, Wire Wound, 5W, 1800ohm, 94.8683V, 5% +/-Tol, 300ppm/Cel, Through Hole Mount
Obsolete
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet4 页4 年前
库存历史记录
3 个月趋势:
+0.00%
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.80
Introduction Date2006-01-19
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 1 year ago)
相关零件
TE Connectivity / AMP9-1879354-1
Fixed Resistor, Metal Film, 3W, 1800ohm, 750V, 5% +/-Tol, 300ppm/Cel, Through Hole Mount
TE Connectivity / AMP9-1879350-5
Fixed Resistor, Metal Film, 1W, 1800ohm, 350V, 5% +/-Tol, 300ppm/Cel, Through Hole Mount
Ohmite25J1K8
Fixed Resistor, Wire Wound, 5W, 1800ohm, 330V, 5% +/-Tol, 30ppm/Cel, Through Hole Mount
Ohmite25J1K8E
Fixed Resistor, Wire Wound, 5W, 1800ohm, 330V, 5% +/-Tol, Through Hole Mount
Stackpole ElectronicsRSMF12JB1K80
Fixed Resistor, Metal Oxide Film, 0.5W, 1800ohm, 250V, 5% +/-Tol, Through Hole Mount
Ohmite41J1K8E
Wirewound Res.-Through Hole 1watt 1.8K 5% Axial RoHS Compliant: Yes
描述
Res Metal Oxide/Wirewound 1.8K Ohm 5% 5W Ceramic AXL Thru-Hole Bulk
RES 1.8K OHM 5W 5% AXIAL
CP-5-3 1.8K 5% B14