Vishay CMF654R0000FKR6
Fixed Resistor, Metal Film, 1.5W, 4ohm, 500V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount
数据表和文档
3 个月趋势:
+0.00%
Introduction Date2020-11-11
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 weeks ago)
相关零件
Axial FIXED RESISTOR - FUSIBLE CMF 0.090Diax0.240L 2.29mmx6.10mm 0.5W 1/2W 4Ohm ±100ppm/C
Fixed Resistor, Wire Wound, 0.4W, 0.4ohm, 0.4V, 1% +/-Tol, 90ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Wire Wound, 3W, 3.9ohm, 3.4205V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Wire Wound, 5W, 3.9ohm, 4.4159V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Wire Wound, 3W, 4ohm, 3.4641V, 1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
Ohmite45F4R0E
Through Hole Resistor, 40 Series, 4 ohm, 5 W, 1%, 460 V, Axial Leaded RoHS Compliant: Yes
描述
CMF Series Ø 4.57 x 14.27 mm 1.5 W 4 Ohm ±1 % ±100 ppm/°C Metal Film Resistor
Axial Axial CMF 0.180Diax0.562L 4.57mmx14.27mm 1.5W 4Ohms ±100ppm/C
RES 4 OHM 1.5W 1% AXIAL
CMF-65 4 1% T-1 RE6