Vishay CMF60732R00BHEB70
Fixed Resistor, Metal Film, 1W, 732ohm, 500V, 0.1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
Production
价格与库存
数据表和文档
3 个月趋势:
-20.45%
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
Fixed Resistor, Metal Film, 0.6W, 681ohm, 350V, 0.1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Metal Film, 0.1W, 681ohm, 200V, 0.1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Metal Film, 0.5W, 690ohm, 250V, 0.1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Metal Film, 0.1W, 715ohm, 200V, 0.1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
TE ConnectivityYR1B787RCC
YR Neohm FIXED RESISTOR Axial Through Hole Resistor ±0.1% ±15ppm/C 787Ohm 0.25W 1/4W
TE ConnectivityH8750RBYA
Fixed Resistor, Thin Film, 0.25W, 750ohm, 350V, 0.1% +/-Tol, 15ppm/Cel, Through Hole Mount
描述
RES 732 OHM 1W 0.1% AXIAL
CMF-60-70 732 .1% T-2 EB e3
732¦¸ ¡À0.1% 1W ¡À50ppm/¡æ 8.74mm