Vishay CMF60510R00BHR6
Axial Axial CMF 0.145Diax0.344L 3.68mmx8.74mm 1W 510Ohms ±50ppm/C
数据表
价格与库存
数据表和文档
库存历史记录
3 个月趋势:
-0.24%
相关零件
Fixed Resistor, Metal Film, 0.6W, 499ohm, 350V, 0.1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Metal Film, 0.1W, 505ohm, 200V, 0.1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Metal Film, 0.1W, 523ohm, 200V, 0.1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Metal Film, 0.1W, 551ohm, 200V, 0.1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
TE ConnectivityYR1B475RCC
Through Hole Metal Film Resistor, R Series, 475 Ohm, 250 Mw, - 0.1%, 500 V, Axial Leaded Rohs Compliant: Yes
Stackpole ElectronicsRNF12BTE499R
Fixed Resistor, Metal Film, 0.5W, 499ohm, 350V, 0.1% +/-Tol, 25ppm/Cel, Through Hole Mount
描述
RES 510 OHM 1W 0.1% AXIAL
CMF-60 510 .1% T-2 RE6