Vishay CMF6033R300BHEB
Res 33.3 Ohm 1W 0.1% Axial
数据表
价格与库存
数据表和文档
库存历史记录
3 个月趋势:
-0.23%
相关零件
Fixed Resistor, Metal Film, 0.1W, 33.2ohm, 200V, 0.1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Metal Film, 0.1W, 35.7ohm, 200V, 0.1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Metal Film, 0.5W, 32ohm, 250V, 0.1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Metal Film, 1W, 30.1ohm, 500V, 1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
TE ConnectivityLR1F33R2
Fixed Resistor, Thin Film, 0.6W, 33.2ohm, 350V, 1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
TE ConnectivityLR1F33R
Fixed Resistor, Thin Film, 0.6W, 33Ohm, 350V, 1% +/-Tol, -50, 50Ppm/Cel, Through Hole Mount
描述
RES 33.3 OHM 1W 0.1% AXIAL
CMF-60 33.3 .1% T-2 EB e3
33.3¦¸ ¡À0.1% 1W ¡À50ppm/¡æ 8.74mm*3.68mm
33.3 OHM .1% 50PPM 1W