Vishay CMF60300R00BHEB
Fixed Resistor, Metal Film, 0.65W, 300ohm, 500V, 0.1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
Production
价格与库存
数据表和文档
New Yorker Electronics
Datasheet5 页8 年前
库存历史记录
3 个月趋势:
-6.87%
CAD 模型
来源eCADmCAD文件
Component Search Engine
符号封装
3D下载
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.90
Introduction Date2024-09-18
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
Fixed Resistor, Metal Film, 1W, 280ohm, 500V, 0.1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Metal Film, 0.125W, 280ohm, 300V, 0.1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Metal Film, 0.1W, 310ohm, 200V, 0.1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Metal Film, 0.125W, 271ohm, 300V, 0.1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
Stackpole ElectronicsRNMF14FTC300R
Fixed Resistor, Metal Film, 0.25W, 300ohm, 200V, 1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Metal Film, 0.1W, 300ohm, 200V, 0.1% +/-Tol, 25ppm/Cel, Through Hole Mount
描述
Axial Axial CMF 0.145Diax0.344L 3.68mmx8.74mm 1W 300Ohms ±50ppm/C
RES 300 OHM 1W 0.1% AXIAL
CMF-60 300 .1% T-2 EB e3
300¦¸ ¡À0.1% 1W ¡À50ppm/¡æ 8.74mm