Vishay CMF60250R00BEBF
Fixed Resistor, Metal Film, 1W, 250ohm, 500V, 0.1% +/-Tol, 25ppm/Cel, Through Hole Mount
Obsolete
数据表和文档
IHS
Datasheet5 页9 年前
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.90
Introduction Date2016-09-24
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
Fixed Resistor, Metal Film, 0.1W, 250ohm, 200V, 0.1% +/-Tol, 25ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Metal Film, 1W, 249ohm, 250V, 0.1% +/-Tol, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Metal Film, 0.25W, 250ohm, 350V, 0.1% +/-Tol, 25ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Metal Film, 0.1W, 232ohm, 200V, 0.1% +/-Tol, 25ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Metal Film, 0.1W, 226ohm, 200V, 0.1% +/-Tol, 25ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Metal Film, 0.1W, 249ohm, 200V, 0.1% +/-Tol, 25ppm/Cel, Through Hole Mount
描述
RES, 250R, 0.1%, METAL FILM, AXIAL ROHS COMPLIANT: NO
Axial Axial CMF 0.145Diax0.344L 3.68mmx8.74mm 1W 250Ohms ±25ppm/C
RES 250 OHM 1W 0.1% AXIAL
CMF-60 250 .1% T-9 B14