Vishay CMF60249K00FKEB70
Fixed Resistor, Metal Film, 1W, 249000ohm, 500V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet5 页5 年前
库存历史记录
3 个月趋势:
-31.93%
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
Stackpole ElectronicsRNF12FTD249K
Fixed Resistor, Metal Film, 0.5W, 249000ohm, 350V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Metal Film, 0.25W, 249000ohm, 300V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Metal Film, 0.6W, 249000ohm, 350V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount
Yageo GroupMFR-25FRF52-249K
Fixed Resistor, Metal Film, 0.25W, 249000ohm, 250V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount
Stackpole ElectronicsRNF18FTD249K
Fixed Resistor, Metal Film, 0.125W, 249000ohm, 200V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Metal Film, 1W, 237000ohm, 500V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount
描述
Axial FIXED RESISTOR CMF 0.145Diax0.344L 3.68mmx8.74mm 1W 249kOhm ±100ppm/C
RES 249K OHM 1W 1% AXIAL
CMF-60-70 249K 1% T-1 EB e3
249K¦¸ ¡À1% 1W ¡À100ppm/¡æ ,D3.7XL8.7MM 8.74mm
249K OHM 1% 50PPM 1W