Vishay CMF60215K00BHRE
Fixed Resistor, Metal Film, 1W, 215000ohm, 500V, 0.1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
Obsolete
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet5 页5 年前
供应链
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
Fixed Resistor, Metal Film, 1W, 200000ohm, 500V, 0.1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Metal Film, 0.1W, 221000ohm, 200V, 0.1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
Military MIL-R-10509/7RN55 Axial Axial Through Hole Resistor ±0.1% ±50ppm/C 205kOhms 0.125W 1/8W
Fixed Resistor, Metal Film, 0.1W, 226000ohm, 200V, 0.1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Metal Film, 0.25W, 200000ohm, 350V, 0.1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
TE Connectivity / AMP1-1879671-9
Fixed Resistor, Thin Film, 0.5W, 205000ohm, 350V, 0.1% +/-Tol, 25ppm/Cel, Through Hole Mount
描述
RES 215K OHM 1W 0.1% AXIAL
CMF-60 215K .1% T-2 R36