Vishay CMF6015K000FHEK
Fixed Resistor, Metal Film, 1W, 15000ohm, 500V, 1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
Obsolete
数据表和文档
IHS
Datasheet5 页5 年前
Newark
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.90
Introduction Date2008-11-18
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
Fixed Resistor, Metal Film, 0.125W, 15000ohm, 300V, 1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Thin Film, 0.4W, 15000ohm, 200V, 1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
Military MIL-R-10509/2RN65 Axial Axial Through Hole Resistor ±1% ±50ppm/C 15kOhms 0.5W 1/2W
Fixed Resistor, Metal Film, 0.5W, 16500ohm, 250V, 1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Metal Film, 0.05W, 15400ohm, 200V, 1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Metal Film, 0.05W, 14000ohm, 200V, 1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
描述
CMF Axial Axial Through Hole Resistor ±1% ±50ppm/C 15kOhms 1W
Res Metal Film 15K Ohm 1% 1W ±50ppm/°C Conformal AXL Thru-Hole Bulk
Avnet Japan
RESISTOR;METAL FILM;RES 15 KILOHMS;PWR-RTG 0.25 W;TOL 1%;AXIAL;BULK