Vishay CMF5593K100FKEK
Fixed Resistor, Metal Film, 0.5W, 93100ohm, 250V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount
Obsolete
价格与库存
数据表和文档
3 个月趋势:
Restocked
Introduction Date2008-11-18
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
Fixed Resistor, Thin Film, 0.6W, 93100ohm, 350V, 1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
Yageo GroupMFR-25FBF52-93K1
Fixed Resistor, Metal Film, 0.25W, 93100ohm, 250V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount
Yageo GroupMFR-25FRF52-93K1
Fixed Resistor, Metal Film, 0.25W, 93100ohm, 200V, 1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
Stackpole ElectronicsRNF18FBD93K1
Fixed Resistor, Metal Film, 0.125W, 93100ohm, 200V, 1% +/-Tol, Through Hole Mount
描述
CMF-55 93.1K 1% T-1 EK e3
93.1K OHM 1% 100PPM 1/2W