Vishay CMF5590K000BEBF
Fixed Resistor, Metal Film, 0.6W, 90000ohm, 350V, 0.1% +/-Tol, 25ppm/Cel, Through Hole Mount
Production
价格与库存
数据表和文档
库存历史记录
3 个月趋势:
-100%
Introduction Date2025-11-14
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 months ago)
相关零件
Fixed Resistor, Metal Film, 0.1W, 90000ohm, 200V, 0.1% +/-Tol, 25ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Metal Film, 0.5W, 96500ohm, 250V, 0.1% +/-Tol, 25ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Metal Film, 0.5W, 97600ohm, 250V, 0.1% +/-Tol, 25ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Metal Film, 0.1W, 92000ohm, 200V, 0.1% +/-Tol, 25ppm/Cel, Through Hole Mount
Yageo GroupMFP-25BRD52-91K
Fixed Resistor, Metal Film, 0.25W, 91000ohm, 250V, 0.1% +/-Tol, 25ppm/Cel, Through Hole Mount
描述
Axial Axial CMF 0.090Diax0.240L 2.29mmx6.10mm 0.5W 1/2W 90kOhms ±25ppm/C
Cmf55, 90 Kohm, +/- 0.1 Percent, 25 Ppm |Vishay CMF5590K000BEBF
90K¦¸ ¡À0.1% 500mW ¡À25ppm/¡æ 6.1mm