Vishay CMF55900R00FKR670
Fixed Resistor, Metal Film, 0.5W, 900ohm, 250V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet5 页9 年前
库存历史记录
3 个月趋势:
+14.59%
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 7 months ago)
相关零件
Fixed Resistor, Metal Film, 0.125W, 900ohm, 200V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Metal Film, 0.5W, 909ohm, 200V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Metal Film, 0.5W, 953ohm, 200V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Metal Film, 0.6W, 887ohm, 350V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Thin Film, 0.6W, 825ohm, 350V, 1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
描述
CMF Axial Axial Through Hole Resistor ±1% ±100ppm/C 900Ohms 0.5W 1/2W
RES 900 OHM 1/2W 1% AXIAL
CMF-55-70 900 1% T-1 RE6
900¦¸ ¡À1% 500mW ¡À100ppm/¡æ 6.1mm