Vishay CMF55619R00BHR6
Fixed Resistor, Metal Film, 0.5W, 619ohm, 250V, 0.1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
Obsolete
数据表和文档
3 个月趋势:
-67.86%
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.90
Introduction Date2005-12-02
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 7 months ago)
相关零件
Fixed Resistor, Metal Film, 0.1W, 604ohm, 200V, 0.1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Thin Film, 0.6W, 619ohm, 350V, 1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Metal Film, 0.4W, 619ohm, 200V, 1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Metal Film, 0.125W, 619ohm, 300V, 1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
TE ConnectivityYR1B619RCC
R SERIES AXIAL THROUGH HOLE FIXED RESISTOR 619OHMS +/-0.1% 0.25W +/-15PPM/DEGC
TE Connectivity / AMP1622537-2
描述
CMF Axial Axial Through Hole Resistor ±0.1% ±50ppm/C 619Ohms 0.5W 1/2W
RES 619 OHM 1/2W .1% AXIAL
CMF-55 619 .1% T-2 RE6