Vishay CMF5552K300FHEK
Fixed Resistor, Metal Film, 0.5W, 52300ohm, 250V, 1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
Obsolete
数据表和文档
供应链
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 10 months ago)
相关零件
Fixed Resistor, Metal Film, 0.1W, 52300ohm, 200V, 1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
TE Connectivity / AMP1630887-1
Fixed Resistor, Thin Film, 0.6W, 47500ohm, 1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
MRS25 FIXED RESISTOR Axial Through Hole Resistor ±1% ±50ppm/C 56.2kOhm 0.6W
Fixed Resistor, Thin Film, 0.6W, 51100ohm, 350V, 1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Thin Film, 0.4W, 51100ohm, 200V, 1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Metal Film, 1W, 56200ohm, 500V, 1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
描述
CMF Series Ø 2.29 x 6.1 mm 0.5 W 52.3 kOhm ±1 % ±50 ppm/°C Metal Film Resistor
RES 52.3K OHM 1/2W 1% AXIAL
CMF-55 52.3K 1% T-2 EK e3