Vishay CMF55511K00FKEK
Fixed Resistor, Metal Film, 0.5W, 511000ohm, 250V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount
Obsolete
数据表和文档
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.90
Introduction Date2008-11-18
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
Stackpole ElectronicsRNF14FTD511K
Fixed Resistor, Metal Film, 0.25W, 511000ohm, 250V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Metal Film, 0.1W, 511000ohm, 200V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount
Yageo GroupMFR-25FBF52-511K
Fixed Resistor, Metal Film, 0.4W, 475000ohm, 250V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Metal Film, 0.4W, 470000ohm, 250V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Metal Film, 0.4W, 464000ohm, 250V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount
描述
RES METAL FILM 511K OHM 1/4W 1% AXIAL
CMF-55 511K 1% T-1 EK e3