Vishay CMF55402K00FHEK
Fixed Resistor, Metal Film, 0.5W, 402000ohm, 250V, 1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
Obsolete
数据表和文档
IHS
Datasheet5 页5 年前
Arrow Electronics
库存历史记录
3 个月趋势:
Restocked
Introduction Date2008-11-18
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
Fixed Resistor, Metal Film, 0.4W, 402000ohm, 350V, 1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
MRS25 FIXED RESISTOR Axial Through Hole Resistor ±1% ±50ppm/C 392kOhm 0.6W
Fixed Resistor, Thin Film, 0.6W, 374000ohm, 350V, 1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
Military MIL-R-10509/7RN55 Axial Axial Through Hole Resistor ±1% ±50ppm/C 402kOhms 0.125W 1/8W
Fixed Resistor, Metal Film, 0.4W, 402000ohm, 200V, 1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Metal Film, 0.05W, 402000ohm, 200V, 1% +/-Tol, 25ppm/Cel, Through Hole Mount
描述
CMF Axial Axial Through Hole Resistor ±1% ±50ppm/C 402kOhms 0.5W 1/2W
RES 402K OHM 1/2W 1% AXIAL
Metal Film Resistors 1/4watt 402Kohms 1%
CMF-55 402K 1% T-2 EK e3