Vishay CMF553R0000JKBF
Fixed Resistor, Metal Film, 0.5W, 3ohm, 250V, 5% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount
Obsolete
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet5 页5 年前
CAD 模型
来源eCADmCAD文件
Ultra Librarian
符号封装
下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
供应链
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
TE Connectivity / AMP2-1879352-4
Fixed Resistor, Metal Film, 2W, 3ohm, 500V, 5% +/-Tol, 300ppm/Cel, Through Hole Mount
TE ConnectivityRR03J3R0TB
Fixed Resistor, Metal Film, 3W, 3ohm, 750V, 5% +/-Tol, 300ppm/Cel, Through Hole Mount
TE Connectivity / AMP2-1879350-8
Fixed Resistor, Metal Film, 1W, 3ohm, 350V, 5% +/-Tol, 300ppm/Cel, Through Hole Mount
Stackpole ElectronicsCFM14JT3R00
Fixed Resistor, Carbon Film, 0.25W, 3ohm, 250V, 5% +/-Tol, 400ppm/Cel, Through Hole Mount
Stackpole ElectronicsCFM12JT3R00
Fixed Resistor, Carbon Film, 0.5W, 3ohm, 350V, 5% +/-Tol, 400ppm/Cel, Through Hole Mount
Stackpole ElectronicsRSF2JT3R00
Fixed Resistor, Metal Oxide Film, 2W, 3ohm, 350V, 5% +/-Tol, Through Hole Mount
描述
RES 3 OHM 1/2W 5% AXIAL
CMF-55 3 5% T-1 B14