Vishay CMF5539R000JNEB
Fixed Resistor, Metal Film, 0.6W, 39ohm, 350V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Through Hole Mount
Production
价格与库存
DistributorSKUMinPkg
AvnetCMF5539R000JNEB01K
4d
数据表和文档
IHS
Datasheet5 页5 年前
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.90
Introduction Date2005-12-02
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
TE ConnectivityROX2SJ39R
Through Hole Resistor, Rox Series, 39 Ohm, 2 W, 5%, 350 V, Axial Leaded Rohs Compliant: Yes
Fixed Resistor, Metal Film, 1W, 39ohm, 350V, 5% +/-Tol, 250ppm/Cel, Through Hole Mount
TE ConnectivityROX3SJ39R
ROX Neohm FIXED RESISTOR Axial Through Hole Resistor ±5% ±350ppm/C 39Ohm 3W
Fixed Resistor, Metal Film, 2W, 39ohm, 500V, 5% +/-Tol, 250ppm/Cel, Through Hole Mount
TE Connectivity1-1625886-1
Fixed Resistor, Metal Oxide Film, 1W, 39ohm, 350V, 5% +/-Tol, 350ppm/Cel, Through Hole Mount
描述
CMF-55 39 5% T-00 EB e3