Vishay CMF55383R00BHEB
Fixed Resistor, Metal Film, 0.6W, 383ohm, 350V, 0.1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
数据表和文档
IHS
Datasheet5 页5 年前
New Yorker Electronics
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.90
Introduction Date2005-12-02
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
Fixed Resistor, Thin Film, 0.6W, 392ohm, 350V, 1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
MRS25 FIXED RESISTOR Axial Through Hole Resistor ±1% ±50ppm/C 402Ohm 0.6W
Fixed Resistor, Metal Film, 0.1W, 392ohm, 200V, 0.1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Metal Film, 0.1W, 350ohm, 200V, 0.1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
TE Connectivity1676914-9
Through Hole Metal Film Resistor, R Series, 383 Ohm, 250 Mw, - 0.1%, 500 V, Axial Leaded Rohs Compliant: Yes
TE ConnectivityYR1B402RCC
R SERIES AXIAL THROUGH HOLE FIXED RESISTOR 402OHMS +/-0.1% 0.25W +/-15PPM/DEGC
描述
Axial Axial CMF 0.090Diax0.240L 2.29mmx6.10mm 0.5W 1/2W 383Ohms ±50ppm/C
RES 383 OHM 1/2W 0.1% AXIAL
CMF-55 383 .1% T-2 EB e3