Vishay CMF55374K00FKEK
Fixed Resistor, Metal Film, 0.5W, 374000ohm, 250V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount
Obsolete
价格与库存
数据表和文档
供应链
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
Fixed Resistor, Metal Film, 0.1W, 374000ohm, 200V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Metal Film, 0.25W, 374000ohm, 300V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount
TE ConnectivityLR0204F360K
Res Metal Film 360K Ohm 1% 0.25W(1/4W) ±100ppm/C Conformal Coated AXL Ammo
Stackpole ElectronicsRNF14FTD392K
Fixed Resistor, Metal Film, 0.25W, 392000ohm, 250V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount
Stackpole ElectronicsRNF14FTD357K
Fixed Resistor, Metal Film, 0.25W, 357000ohm, 250V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Metal Film, 0.4W, 365000ohm, 250V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount
描述
RES 374K OHM 1/2W 1% AXIAL
CMF-55 374K 1% T-1 EK e3