Vishay CMF55357K00FHEK
Fixed Resistor, Metal Film, 0.5W, 357000ohm, 250V, 1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
Obsolete
数据表和文档
IHS
Datasheet5 页5 年前
库存历史记录
3 个月趋势:
Restocked
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.90
Introduction Date2008-11-18
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
Military MIL-R-10509/7RN55 Axial Axial Through Hole Resistor ±1% ±50ppm/C 357kOhms 0.125W 1/8W
Fixed Resistor, Metal Film, 0.125W, 357000ohm, 300V, 1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Thin Film, 0.6W, 332000ohm, 350V, 1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
MRS25 FIXED RESISTOR Axial Through Hole Resistor ±1% ±50ppm/C 392kOhm 0.6W
Fixed Resistor, Thin Film, 0.6W, 374000ohm, 350V, 1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Metal Film, 0.1W, 392000ohm, 200V, 1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
描述
RES 357K OHM 1/2W 1% AXIAL
CMF-55 357K 1% T-2 EK e3