Vishay CMF5527K000FHBF
Res Metal Film 27K Ohm 1% 0.25W(1/4W) ±50ppm/°C Epoxy AXL Bulk
数据表
价格与库存
数据表和文档
库存历史记录
3 个月趋势:
-3.51%
相关零件
MRS25 FIXED RESISTOR Axial Through Hole Resistor ±1% ±50ppm/C 27kOhm 0.6W
MRS25 FIXED RESISTOR Axial Through Hole Resistor ±1% ±50ppm/C 24.9kOhm 0.6W
MRS25 FIXED RESISTOR Axial Through Hole Resistor ±1% ±50ppm/C 29.4kOhm 0.6W
Fixed Resistor, Metal Film, 0.5W, 27000ohm, 200V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount
描述
Cmf55, 27 Kohm, +/- 1 Percent, 50 Ppm |Vishay CMF5527K000FHBF
Metal Film Resistors 1/2W 27Kohms 1%
27K¦¸ ¡À1% 500mW ¡À50ppm/¡æ 6.1mm*2.29mm