Vishay CMF55200R00DHR6
Fixed Resistor, Metal Film, 0.5W, 200ohm, 250V, 0.5% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
Obsolete
数据表和文档
IHS
Introduction Date2005-12-02
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
Fixed Resistor, Thin Film, 0.6W, 200ohm, 350V, 1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Metal Film, 0.4W, 200ohm, 350V, 1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Thin Film, 0.6W, 182ohm, 350V, 1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Metal Film, 0.125W, 200ohm, 300V, 1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Metal Film, 0.05W, 200ohm, 200V, 1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Metal Film, 1W, 200ohm, 500V, 0.1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
描述
CMF Axial Axial Through Hole Resistor ±0.5% ±50ppm/C 200Ohms 0.5W 1/2W
Resistor,metal Film,200Ohms,250Wv,.5+/-% Tol,-50,50Ppm-Tc |Vishay CMF55200R00DHR6
RES 200 OHM 1/2W 0.5% AXIAL
CMF-55 200 .5% T-2 RE6